Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Staszica - Klasa 5b

Wychowawca

Lech Korda

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne SG Lech Wysocki
08:55 - 09:40 Zajęcia techniczne 210 Barbara Jasińska
09:50 - 10:35 Historia i społeczeństwo 1 Lech Korda
10:45 - 11:30 Język angielski Marta Gromowska
Język angielski 115 Karolina Kornas
11:45 - 12:30 Matematyka 216 Aurelia Czerwińska
12:45 - 13:30 Język polski 2 Justyna Włodarczyk-Surdacka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne SG Barbara Jasińska
08:55 - 09:40 Matematyka 216 Aurelia Czerwińska
09:50 - 10:35 Plastyka Roma Warnke
Wychowanie fizyczne SG Barbara Jasińska
10:45 - 11:30 Język angielski Marta Gromowska
Język angielski 115 Karolina Kornas
11:45 - 12:30 Język polski 115 Justyna Włodarczyk-Surdacka
12:45 - 13:30 Religia 210 Katarzyna Trojanowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne SG Lech Wysocki
Muzyka Wioletta Kowalewska
08:55 - 09:40 Przyroda 215 Cezary Wójcik
09:45 - 10:30 Wychowanie fizyczne SG Lech Wysocki
Zajęcia komputerowe
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne SG Barbara Jasińska
Zajęcia komputerowe 1
11:45 - 12:30 Język polski 2 Justyna Włodarczyk-Surdacka
12:45 - 13:30 Matematyka 216 Aurelia Czerwińska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Matematyka 216 Aurelia Czerwińska
09:50 - 10:35 Przyroda 215 Cezary Wójcik
10:45 - 11:30 Język polski 115 Justyna Włodarczyk-Surdacka
11:45 - 12:30 Język angielski Marta Gromowska
Język angielski 115 Karolina Kornas
12:45 - 13:30 Język polski 1 Justyna Włodarczyk-Surdacka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 2 Katarzyna Trojanowska
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne SG Lech Wysocki
Plastyka Roma Warnke
09:50 - 10:35 Przyroda 215 Cezary Wójcik
10:45 - 11:30 Historia i społeczeństwo 216 Lech Korda
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne SG Barbara Jasińska
Muzyka Wioletta Kowalewska
12:45 - 13:30 Język polski 2 Justyna Włodarczyk-Surdacka